Aktualności
13 kwietnia 2014 roku młodzi judocy z Będzina uczestniczyli w cyklicznym Turnieju Judo organizowanym przez KS Budowlani Sosnowiec. Hala MOSiR-u na Niwce gościła ponad 200 zawodników z kraju jak i z zagranicy. Będzińską sekcję reprezentowało 10-u najmłodszych adeptów tej pięknej dyscypliny.
Więcej... Młodzi Judocy na Turnieju
Podczas pierwszego meczu piłki siatkowej mężczyzn drugiej rundy play-off nie mogło zabraknąć naszych dziewcząt z rekreacyjnej sekcji piłki siatkowej MOS Będzin.
Spotkanie rozgrywane o nietypowej godzinie nie zniechęcił młodych fanek siatkówki i punktualnie o 14.30 stawiliśmy się na meczu w Hali Łagisza.
Więcej... Dopingujemy naszym siatkarzom
31 marca 2014r w Zespole Szkół Techniczno - Usługowych w Będzinie odbył się IV Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektorów Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego oraz Zespołu Szkół Techniczno – Usługowych w Bedzinie. W zawodach tych wzięły udział szkoły gimnazjalne z naszego miasta: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 6 oraz Gimnazjum z Psar i Wojkowic Kościelnych.
Więcej... TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ
Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2026