JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

Aktualności

!!!!Gotowi do działania!!!!

Zawodnicy MOS-u Będzin w dniach 8-17.08.2019 będą przebywać na obozie sportowym w Dziwnówku, gdzie popracują nad swoimi umiejętnościami piłkarskimi.
Miejsce zbiórki 8.08.2019 czwartek godzina 22.00 Stadion OSiR w Będzinie ul. Sportowa 6.
Planowany wyjazd godzina 22.30
Numer kontaktowy do kierownika obozu: 604-133-111

Więcej...

Przedszkole Miejskie nr 1

W dniu 01.08.2019 r. w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Będzinie nauczyciele z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Będzinie w ramach akcji ,,Gry i Zabawy dla przedszkolaków” przeprowadzili zajęcia sportowo-rekreacyjne, podczas których z dużym zaangażowaniem bawiło się 30 dzieci. Po zakończeniu zajęć każde dziecko zostało wyróżnione pamiątkowym dyplomem.

 

 

Więcej...

DZIEŃ OTWARTY JUDO DLA NAJMŁODSZYCH

W poniedziałek 29 lipca 2O19 roku w naszej sekcji judo działającej w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Będzinie, postanowiono zrobić ciekawy eksperyment sportowy – DZIEŃ OTWARTY JUDO DLA NAJMŁODSZYCH. W myśl „Aktywny rodzic to aktywne dziecko” na salę judo w Będzinie zjawili się rodzice ze swoimi małymi pociechami. Najmłodszy Tobiasz miał  10 miesięcy i warto tu wspomnieć – syn Kingi, byłej zawodniczki naszej sekcji. Był też Jakub 5 latek od Kasi również byłej zawodniczki, ale i Mirosław judo’ka z córką. Jak miło kiedy byli zawodnicy powracają do judo ze swoimi pociechami.

Frekwencja miło zaskoczyła, dzieci i rodzice ćwiczyli wspólnie – uśmiechy na buziach świadczą o zadowoleniu po treningu. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Przypominam wszystkim, że od września będą tworzone nowe grupy treningowe i zapewne powstanie grupa najmłodszych 3, 4, 5 latków

Więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2019