JUDO Siatkówka Piłka nożna Szermierka Rekreacja

Aktualności

Niedzielne wygrane najmłodszych

W niedzielne południe nasze najmłodsze drużyny wystepujące w ligach pokonały swoich przeciwników. Rocznik 2009 pokonał zespół UKS Jedynka Łazy 3:4, natomiast rocznik starszy 2008 wygrał zespołem z Dąbrowy Górczniczej 7:1.

Wielkie gratulacje dla naszych podpopiecznych.

 

Więcej...

Judo

6 października 2O18 roku w Koszęcinie odbyły się zawody z serii Śląska Liga Judo Dzieci na której nie mogło zabraknąć judo'ków z UKS MOS Będzin. Jak zawsze świetnie zorganizowane zawody i cudowna atmosfera sportowej rywalizacji. 
Pod opieką trenerów Jolanty Poświat i Romualda Barana w zawodach wzięło udział 2O-u zawodników MOS Będzin, którzy zdobyli następujące medale:

Złoty: Adam Roguski, Tymon Górny, Filip Borowik, Igor Kapusta, Ryszard Piętak

Srebrny: Nikodem Jankowski, Borowik Julia, Emil Langier

Brązowy: Izabela Roguska, Hanna Cieśla, Aleksander Margiel, Piotr Flanczewski, Gabriel Pawelec, Kacper Gmyrek, Kacper Marek, Oliwer Tondos, Sobol Jan

4 miejsca zajęli: Tymoteusz Zapart i Aleksander Pietrzyk

Wszystkim gratulujemy udziału i zdobytych medali.

 

Więcej...

Wycieczka Rowerowa

 

 

W dniu 22 września 2018 roku, jak co roku grupa wychowanków Międzyszkolnego  Ośrodka Sportowego w Będzinie wspólnie z uczniami ZSTU pojechała na wycieczkę rowerową wzdłuż Czarnej Przemszy w kierunku zbiorników Pogoria. Po pokonaniu ponad 40 kilometrowej trasy, w której towarzyszyła nam piękna pogoda, cudowne krajobrazy i wyśmienite humory, odbył się piknik w Centrum Sportów Letnich w Parku Zielona. Tutaj uczestnicy rajdu próbowali swoich sił na ściance wspinaczkowej oraz rozegrali mecz w siatkówce plażowej. Aktywny dzień zakończony został wspólnym posiłkiem przy grillu.

Dzięki takim inicjatywom obie placówki stają się nie tylko miejscem nauki, ale również ważnym centrum życia sportowego, które integruje lokalną społeczność.

Więcej...

Wszelkie prawa zastrzeżone MOS BĘDZIN © 2018